Kategorie zboží
Plantae (https://www.plantae.cz/)
«

Vonné kostky 8 ks, citron, doprodej

Vonné kostky 8 ks, citron, doprodej
Kód zboží: 58035
DPH: 21%
Dostupnost: 3-5 dnů
47
3-5 dnů
-+
ks
Dotaz ke zboží

Popis zboží

Takováto svěží vůně zaručuje úlevu od stresu. Umí jak povzbudit, tak uklidnit - vůně ráno čerstvě posečené trávy pomůže povzbudit, zatímco ve večerních hodinách napomáhá odpočinku.
Jedno balení obsahuje 8 ks vonných kostek o celkové hmotnosti 22 g.
Co jsou Scented Cubes?
Jsou to malé aroma kostky z přírodního a ekologicky čistého palmového vosku s přídavkem aromatických olejů. Jsou snadno použitelné a umožňují, aby se jedna s druhou spojovaly navzájem a tak vytvářely individuální vůně. Tento produkt je dokonalý příklad všech základních hodnot Ostuweb OÜ - vysoká kvalita, reprezentativní forma, praktičnost používání a přiměřená cena.
Výhody našich výrobků jsou:
1. Velikost - malé kostky o průměru 15 mm mají nejen elegantní vzhled, ale také byly vyrobeny pro pohodlné a praktické používání. Kostky lze snadno vzájemně míchat a tím vytvořit více vůní. Takováto velikost také umožňuje spotřebiteli regulovat intenzitu vůně.
2. Balení - k uložení aromatických kostek slouží malé kartonové krabice. To umožňuje zákazníkům krabice znovu používat a také ukládat kostky na bezpečném a suchém místě.
3. Variace vůní - nabízíme cca 57 různých vůní. Takový rozsah vůní nezanechá nikoho lhostejným. Nabídka začíná základními vůněmi jako jsou vanilka, levandule nebo růže.
Pro sofistikovanější spotřebitele nebo sezónní prodej nabízíme také vůně, jako je jablečný koláč, jarní svěžest, dokonce i vánoční vůni!
4. Ekologický produkt - vonné kostky jsou z 94% z palmového vosku, což je 100% přírodní a obnovitelný materiál a z 6% vonné esence. Naše kartonové krabice jsou vyrobeny z recyklovaného papíru.
5. Cena je naše poslední výhoda, ale rozhodně ne nejméně lákavá. Vonné kostky jsou snadno dostupný a ekologicky šetrný výrobek.
Jak míchat vůně?
Všechny citrusové vůně se mísí snadno. Kombinace citrusů s jehličnany je velmi dobrá. Charakteristické vůně eukalyptu nebo máty lze změkčit trochou levandule. Většina květinových vůní může být dohromady dobře smíchatelná. Zkuste kombinovat jasmín s kosatcem, levandulí, růží a sedmikráskou. Pokud hledáte trpkou vůni, zvolte cedr.
Všechny vůně dělí do tří kategorií
"Citrus" - jsou to svěží a lehké vůně, které si v místnosti všimnete jako první, ale také jako první mizí (pomeranč, bergamot, citron a mandarinka).
"Květiny" - jsou to silné intenzivní vůně, která mohou způsobit silné emocionální změny (jasmín, kosatec, levandule, růže a šeřík).
"Dřevo" – jsou to teplé vůně stromů a kořenů, které jsou známé pro velkou vytrvalostí (cedr, skořicovník, jalovec).
Mějte na paměti tyto jednoduché tipy a hlavně se nebojte experimentovat a vytvořit si vlastní aroma kombinace.
Použítí:
Do misky aromalampy vložte vonné kostičky podle potřeby intesity a však minimálně 3-4. Pod miskou zapalte čajovou svíčku. Aromalampa nesmí být nižší 11 cm, aby nedocházelo k nadměrnému zahřátí vosku.
klasická verze mobilní verze © 2018 Plantae.cz, Všechna práva vyhrazena., Zahrada, SEO e-shopu Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.