Kategorie zboží
Plantae (https://www.plantae.cz/)

Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA

Pro Vaši objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení pokud se jedná o zboží nestandartních rozměrů nebo hmotnosti. V košíku se Vám vždy zobrazí jen možnosti, kterému typu objednávky odpovídají. Pokud velikost nebo hmotnost zásilky neodpovídá vybranému způsobu doručení, bude Vám nabídnuto náhradní řešení dopravy. Pro doručování nestandartních zásilek využíváme náhradního dopravce, kde se řídíme jejich rozvozovými dny.

Způsob dopravy

 • PPL ParcelShop - 119 Kč
 • PPL (Soukromá zásilka) - 119 Kč
 • PPL Nadrozměrná zásilka - 385 Kč
 • Zásilkovna - 85 Kč - Standardní zásilka do 5 kg - viz Způsob dopravy detail
 • Zásilkovna - 160 Kč - Nadrozměrná zásilka do 15 kg - viz Způsob dopravy detail
 • Doprava nestandartní zásilky dle dohody s naším obchodním oddělením

Způsob platby

 • On-line platební kartou: zdarma
 • Bankovním převodem: zdarma
 • Dobírka - 30 Kč - PPL 
                 - 30 Kč - Zásilkovna

 

Způsob dopravy - detail

PPL ParcelShop

Zboží je Vám doručeno na vybranou pobočku do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. O dodání zásilky jste kontaktováni přepravcem.
Rozměry zásilky:
Maximální délka strany 120 cm, součet všech stran max. 300 cm
Váha do 30 kg

PPL (Soukromá zásilka)

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. Před dodáním zásilky jste kontaktováni přepravcem, který s vámi dojedná čas doručení. 
Rozměry zásilky:
Maximální délka strany 120 cm, součet všech stran max. 300 cm
Váha do 30 kg

PPL Nadrozměrná zásilka

Zboží je Vám doručeno na zadanou adresu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. Před dodáním zásilky jste kontaktováni přepravcem, který s vámi dojedná čas doručení. 

Zásilkovna

Zboží je Vám doručeno na vybranou pobočku - výdejní místo nebo Z-BOXU do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. O dodání zásilky jste kontaktováni přepravcem.

Rozměry Z-BOXŮ
S 8 x 45 x 61 cm
M 17 x 45 x 61 cm
L 36 x 45 x 61 cm

Standardní zásilka

Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm
Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm

Nadrozměrná zásilka

Váha od 5 kg do 15 kg
Max. rozměr jedné strany zásilky od 70 cm do 120 cm
Maximální součet rozměrů všech tří stran od 120 cm do 150 cm

 

Způsob platby - detail

Dobírkou

Platbu provedete u kurýra nebo na výdejním místě při převzetí objednaného zboží.

Platba on-line platební kartou

Po odeslání objednávky jste přesměrování na platební bránu a vyzvání k platbě kartou. Poskytovatel platební brány je společnost ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana Po úspěšném zaplacení jste informování o dokončení objednávky zpět na našich stránkách. Pokyn k platbě je též zaslán v e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Pokud byla platba úspěšně odeslána na konci procesu objednávku, tuto výzvu můžete ignorovat.

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou

Platba bankovním převodem

Po odeslání objednávky je nejprve objednávka vychystána. K tomu povětšinou dojde do druhého pracovního dne. Poté Vám bude na e-mailovou adresu odeslána faktura s platebními údaji k úhradě. Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle 1-3 pracovní dny z důvodu bankovních převodů. Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby. Až poté zboží expedujeme.

https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Číslo bankovního účtu

6099025001/5500 vedený u Raiffeisenbank a.s.

 

*Expedice

Zboží expedujeme do druhého pracovního dne od obdržení objednávky při platbě kartou či dobírkou, v případě platby bankovním převodem nejprve čekáme na připsání částky na náš bankovní účet. Během sezóny v období ledna až května a října až prosince či v případě mimořádných akcí se doba expedice může prodloužit na dva, tři, výjimečně pak na více pracovních dní. Děkujeme za pochopení.

klasická verze mobilní verze © 2018 Plantae.cz, Všechna práva vyhrazena., Zahrada, SEO e-shopu Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.