Kategorie zboží
Plantae (https://www.plantae.cz/)
«

Tyčinkové hnojivo BIOM pro orchideje 30 ks

Tyčinkové hnojivo BIOM pro orchideje 30 ks
Kód zboží: 265
DPH: 21%
Dostupnost: 3-5 dnů
30
3-5 dnů
+-ks
Dotaz ke zboží

Popis zboží

HNOJIVO ES – NPK 9-7-7

Popis produktu:
Tyčinkové hnojivo pro orchideje - hnojivo s rychlým a šetrným účinkem pro veškeré orchidejí a bromélií pěstovaných v květnících.
Tyčinkové hnojivo pro orchideje dodává rostlinám snadno přijatelnou výživu. Tyčinky obsahují živiny v takové dávce, aby nedocházelo k poškození kořenů květin. Podporují zdravý aktivní růst a dobrou kondici všech druhů orchidejí a bromélií. Pro komplexní hnojení můžeme použít kapalné hnojivo BIOM hnojivo pro orchideje, nebo pro přímou aplikaci na list použijeme BIOM listová výživa pro orchideje.

Obsah balení:
30 tyčinek, hmotnost 1 tyčinky = 1,2 g

Rozsah a způsob použití:
Nejprve změříme průměr květináče a po té aplikujeme (vtlačíme) příslušný počet tyčinek do každého květináče, až na období 60 dnů. V období listopad – únor hnojíme poloviční dávkou. Po té pouze zaléváme vodou a v období březen – říjen můžeme 1 x týdně přihnojovat roztokem BIOM hnojivo pro orchideje, nebo pro přímou aplikaci na list opět BIOM listová výživa pro orchideje
Celkový obsah živin v procentech: N : P2O5 : K2O = 9 : 7 : 7
Dusík je dodáván v amonné formě
Celkový fosfor je 7% ve formě P2O5, z toho fosfor rozpustný v citranu amonném je 5%
Vydatnost: živiny obsažené v Tyčinkovém hnojivu pro orchideje jsou snadno přijatelnou výživou a při aplikaci dle návodu postačují tyčinky pro kvalitní výživu po dobu 4 až 8 týdnů v závislosti na půdní zásobě živin v pěstebním substrátu.
Tyčinkové hnojivo pro orchideje aplikujte průměrně v intervalu 6 týdnů během období březen – říjen a v intervalu 8 týdnů během období listopad - únor. Tyčinky zatlačte do substrátu tak, aby byly mírně pod úrovní povrchu. Při zálivce dochází k uvolňování živin, které společně se zálivkou prosakují ke kořenům a vyživují květiny.

Dávkování:
Květináč o průměru:
do 9 cm – 1 tyčinky
do 12 cm – 1 tyčinku
do 15 cm – 2 tyčinky
do 18 cm – 4 tyčinky

Skladování:
Skladujte v suchu, v originálních obalech odděleně od potravin. Výrobek je hygroskopický.

Doba použitelnosti:
7 let od data výroby při dodržení způsobu skladování.
klasická verze mobilní verze © 2018 Plantae.cz, Všechna práva vyhrazena., Zahrada, SEO e-shopu Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.