Kategorie zboží
Plantae (https://www.plantae.cz/)
«

Svíčka Premium 300 g - pačuli + jantar

Svíčka Premium 300 g - pačuli + jantar
Kód zboží: 01627
DPH: 21%
Dostupnost: 3-5 dnů
244
3-5 dnů
-+
ks
Dotaz ke zboží

Popis zboží

Prémiová svíčka je v nadčasovém elegantním designu a každému interiéru dodá jedinečnou jiskru! Díky elegantní černé krabičce je i vhodným dárkem pro vaše blízké. Svíčka má dva knoty a díky tomu vosk krásně rovnoměrně vyhořívá. V době, kdy svíčka nehoří, ji můžete zakrýt plechovým víčkem a uchránit tak vosk od nečistot. Svíčku lze kombinovat s rákosovými vonnými tyčkami ze stejné kolekce Premium.

Hmotnost:
300 g

Vůně:
Exotická vůně pačuli se vyznačuje zemitými a květinovými tóny a je velmi intenzivní. Dokáže provonět domácnost na dlouhou dobu a přináší pocit harmonie a klidu. Pročistí vzduch a zmírňuje známky únavy. V kombinaci s nasládlými tóny jantaru je skvělým společníkem pro relaxaci po náročném dni.

Výdrž:
Svíčka hoří cca 40 hodin.

Rozměry:
Průměr 10,7 cm, výška 10 cm.

Bezpečnostní pokyny:
Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru a udržujte ji mimo dosah dětí. Svíčku neumisťujte blízko zdroje tepla. Svíčku postavte na rovnou plochu a dodržujte bezpečnou vzdálenost od hořlavých věcí.
klasická verze mobilní verze © 2018 Plantae.cz, Všechna práva vyhrazena., Zahrada, SEO e-shopu Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.