Kategorie zboží
Plantae (https://www.plantae.cz/)
«

Hořká sůl 2,5 kg

Hořká sůl 2,5 kg
Kód zboží: 55929
DPH: 21%
Dostupnost: 3-5 dnů
74
3-5 dnů
+-ks
Dotaz ke zboží

Popis zboží

Rozsah a způsob použití:
Hořká sůl je hořečnaté hnojivo určené k hnojení zeleniny, rychlené zeleniny, ovocných stromů a keřů, ale i chmele, vinné révy a okrasných jehličnanů. Hořká sůl obsahuje vysoký obsah hořčíku - tolik potřebný, okamžitě přijatelný pro rostliny - který je základní stavební látkou listové zeleně (chlorofylu) a jehož nedostatek má za následek žloutnutí listů, resp. hnědnutí jehličí, sníženou plodnost rostlin a jakost plodů. Hnojivo v krystalické formě umožňuje hnojením na list rychle odstranit příčiny akutního nedostatku hořčíku v rostlinách. Používá se výhradně v roztoku k listové aplikaci.

Dávkování:
Pro zálivkové hnojení doporučujeme dávku 8 - 20 g na 1 litr vody.
Pro listové hnojení ( postřik na list ) doporučujeme dávku 5 - 15 g na 1 litr vody.

Vydatnost:
125 - 312 l hnojivé zálivky
166 - 500 l postřikové kapaliny

Doba aplikace:
Hořká sůl se může používat jak v pevném stavu do půdy, tak i rozpuštěná ve vodě ( k zálivce ke kořenům nebo k postřiku na list ). Hořká sůl je hnojivo, jehož použití není časově omezeno.
Zálivku nebo postřik provádíme v ranních nebo večerních hodinách, kdy sluneční záření není tak silné. při silných nedostatcích hořčíku může být uvedené dávkování až zdvojnásobeno.

Obsah živin v %:
0xid hořečnatý 16% MgO

Ostatní informace:
Tento produkt dodáváme 2,5 kg balení

klasická verze mobilní verze © 2018 Plantae.cz, Všechna práva vyhrazena., Zahrada, SEO e-shopu Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.