Kategorie zboží
Plantae (https://www.plantae.cz/)
«

GARDENA - adaptér pro vnitřní vodovodní kohoutky "A", 18210-20

GARDENA - adaptér pro vnitřní vodovodní kohoutky "A", 18210-20
Kód zboží: 01476
DPH: 21%
Dostupnost: 3-5 dnů
249
3-5 dnů
+-ks
Dotaz ke zboží

Popis zboží

Díky GARDENA adaptéru pro vnitřní vodovodní kohoutky je únavným pochůzkám spojených s naplněním konví pro zavlažování vašich rostlin na balkoně konec. Tento adaptér vám umožní pohodlně propojit váš balkon s vodovodním kohoutkem.
Dodaný klíč umožňuje připevnění šroubových závitů k vodovodnímu kohoutku velmi jednoduchým způsobem. Jakmile je vše na svém místě, můžete pak umístit adaptér přímo na závit. Nyní stačí přesunout posuvník, aby se adaptér připevnil k záviu. Jakmile je hotovo, jste připraveni připojit hadici. Pokud posunete posuvník v opačném směru, adaptér se uvolní a lze jej snadno stáhnout. Standard kvality GARDENA je zajištěn výrobou v Německu, což podtrhuje také záruka v trvání 5 let.
Adaptér je vhodný pro všechny běžné vodovodní kohoutky s vnitřním závitem M 24 x 1 nebo vnějším závitem M 22 x 1 (není vhodný pro beztlakové nebo nízkotlaké ohřívače vody).
Adaptér na vodovodní kohoutek je obzvláště užitečným doplňkem, který musíte mít především, když potřebujete velké objemy vody, například při plnění akvária nebo brouzdaliště.
klasická verze mobilní verze © 2018 Plantae.cz, Všechna práva vyhrazena., Zahrada, SEO e-shopu Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.