Kategorie zboží
Plantae (https://www.plantae.cz/)

Bazénová chemie

Bazénová chemie je určena ke komplexní péči o bazénovou vodu. V našich zahradnických potřebách Plantae si lze pořídit různé přípravky pro rychlou úpravu chlóru, protože např. jeho vysoká hodnota není zdraví prospěšná. Podstatná je ovšem i hodnota pH, jež by měla být mezi 7,2 a 7,6. Proto máte k dispozici i přípravky pH Plus a pH Minus. Dále nabízíme prostředky k ničení řas, bakterií či virů, které se výrazně podílejí na kvalitě vody, ale také blokátory tvrdosti. Ty upravují tvrdou (mineralizovanou) vodu.

Mezi bazénovou chemií nesmí chybět ani vločkovač, který slouží k odstranění nečistot. A pokud budete chtít bazén důkladně připravit na zimní období, objednat si můžete rovněž zazimovač. V této kategorii pak seženete i rozmanité příslušenství, a to především tester pH a chlóru, ale také čistící houbičku, kartáče, plováky na tablety, síťky na nečistoty nebo teploměr. Chcete-li se o svůj bazén dobře starat, bez kvalitní bazénové chemie a příslušenství se zkrátka a dobře neobejdete.

Nebyly nalezeny žádné položky.
klasická verze mobilní verze © 2018 Plantae.cz, Všechna práva vyhrazena., Zahrada, SEO e-shopu Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.