Kategorie zboží
Plantae (https://www.plantae.cz/)
«

Koňský hnůj "Váňův" 2,5kg + 30% ZDARMA

Koňský hnůj "Váňův" 2,5kg + 30% ZDARMA
Kód zboží: 55911
DPH: 21%
Dostupnost: 3-5 dnů
83
3-5 dnů
+-ks
Dotaz ke zboží

Popis zboží

Organické hnojivo NPK • 1,5% N + 2% P2O5 + 2 % K2O
SPECIÁLNÍ EDICE koňského hnoje s Lignohumátem.
Firma Forestina podporuje z výtěžku prodeje tohoto hnojiva chov koní pana Josefa Váni !
Koňský hnůj je čistě přírodní organické hnojivo. Hnojivo obsahuje organické látky a základní živiny (N, P, K, Ca a Mg), ale i stopové prvky např. (Fe, Mn, Mo, Zn, Cu). Hnojivo se aplikuje na povrch zeminy rozhozem a pak se mírně zapraví do půdy (ručním rytím apod.). Produkt neobsahuje klíčivá semena plevelu. Koňský hnůj je granulovaný (peletovaný) produkt, přičemž granule při styku s vodou bobtnají, a tak dochází k postupnému uvolňování živin. Hnůj přirozeně zvyšuje podíl humusu v půdě a přispívá k vyšší úrodnosti. Obsažený Lignohumát výrazně vylepšuje kvalitativní vlastnosti samotného koňského hnoje o huminové látky a mikroprvky. Mikroprvky jsou v chelátové formě (železo, mangan, med, zinek, molybden, bor a kobalt) a tudíž jsou pro rostliny dobře přijatelné. Koňský hnůj se obzvláště hodí ke hnojení zeleniny např. celeru, kapusty, zelí, květáku, plodové zeleniny (rajčat, paprik, okurek…), ale i okrasných zahradních rostlin (např. před výsadbou konifer).
Použití:
Hnojivo se aplikuje na povrch zeminy rozhozem a pak se mírně zapraví do půdy (ručním rytím apod.). Produkt neobsahuje klíčivá semena plevelu.

Koňský hnůj
Granulované přírodní hnojivo NPK • 1,5% N + 2% P2O5 + 2% K2O
Koňský hnůj granulovaný je přírodní surovina vhodná pro široké použití v zahradě. Vzhledem ke svému složeni je zvláště vhodný k vyhnojení pařenišť a skleníků, lze jej však použit i na záhony. Jeho předností je zhodnocení půdy obohacením o humus a tím vytváření příznivých podmínek pro rozvoj kořenového systému rostlin.
Použití:
Hnojivo rozhodíme v doporučené dávce rovnoměrně na povrch zeminy a vhodným náčiním zapravíme do půdy.

Hoštický hnůj
Čistě přírodní - organické - hnojivo • 3,5% N + 2,5% P2O5 +2% K2O
Hoštický hnůj je čistě přírodní - organické - hnojivo (směs kravského a koňského hnoje s přídavkem rohoviny). Hodí se nejen pro univerzální použití v celé zahradě pro květiny a okrasné rostliny (např. před výsadbou jehličnanů), ale obzvláště pro zdravou výživu ovoce a zeleniny, např. celeru, kapusty, zelí, květáku a plodové zeleniny (rajčat, paprik, okurek apod.). Hnojivo obsahuje organické látky se základními živinami NPK, ale i další stopové prvky.
Použití:
Aplikuje se z jara nebo na podzim na povrch zeminy rozhozem a pak se mírně zapraví do půdy (ručním rytím, zahrabáním apod.) a následně dostatečně zavlaží. Produkt neobsahuje klíčivá semena plevelů.
Dávkování: Základní hnojení před výsadbou 1,3 - 2,5 kg na 10 m2; Vyhnojeni půdy ve skleníku před výsadbou 1,5 - 3 kg na 10 m2; Dávka na jeden truhlík (50 cm) s balkónovými rostlinami 150 - 200 g; Růže a trvalky 1,3 - 2 kg na 10 m2; Zelenina a ovoce 250 - 300 g na 1 m2; Jehličnany a jiné okrasné keře 500 - 700 g na 1 rostlinu; Podzimní vyhnojeni 2 kg na 10 m2.

Kravský hnůj
Čistě přírodní - organické - hnojivo • 1,5% N + 2,5% P2O5 +1,5% K2
klasická verze mobilní verze © 2018 Plantae.cz, Všechna práva vyhrazena., SEO e-shopu Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.